HEDEFİMİZ & DEĞERLERİMİZ

HEDEFİMİZ

Akser Elektrik olarak kalitede, güvende, hizmette, tedarikçi ve bayi ilişkilerimizde, ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak, bir yandan manevi değerlere sahip çıkıp diğer yandan akla ve bilime dayanarak, faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

Amacımız, sürekli gelişmek için kaynak yaratmak. Gerek hizmetin sürekliliğini sağlamak için gerekli yatırımları gerçekleştirmek, gerekse toplumun ekonomik ve sosyal gelişimine katkıda bulunmak adına, kaynaklarımızı akılcı kullanmayı ve savurganlığa taviz vermemeyi hep ön planda tutuyoruz.

İş ilişkilerimizin temeli: Güven, iyi niyet, anlayış, yüksek kaliteli işleyiş. Tüm ilişkilerimizde güvenilir olmayı, doğruluk, iyi niyet ve anlayışla davranmayı, yasalara ve ahlak kurallarına uymayı bir lüks değil çalışma hayatının temelini oluşturan bir zorunluluk olarak kabul ediyoruz.

En önemli görevimiz topluma katkıda bulunmak. Bütün bunları gerçekleştirirken bugünün ve geleceğin kuşaklarına karşı ekonomik, toplumsal ve çevresel alanlardaki sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ve içinde yaşadığımız topluma birçok açıdan katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Mükemmelliyetçilik, Dürüstlük, Girişimcilik, İleri Görüşlülük, Dinanizm, Özveri, Bilgi ve Çevreye ve insana saygı müşteri odaklı, takım ruhuyla hareket ederek çözüm odaklı hizmet sunumumuzdur.

DEĞERLERİMİZ

Takım Ruhu

İşimiz ve görevlerimiz karşılıklı ve sürekli güven ve saygı çerçevesindedir. Sınırlar, bölümler ve görev tanımları ötesinde iş yaparız. Takım, güven ve yetenek bizim anahtar kelimelerimizdir.

Önce Müşteri

Müşterilerin işletme operasyonlarının ayrıntılı bilinmesi ile Akser Elektrik, müşterileri için katma değer yaratmaya odaklanır. Üretim ve satın alma vasıtasıyla araştırma ve geliştirmeden satış, finansman ve servislerin sunumuna kadar, tüm değer zincirinin merkezinde müşteri bulunmaktadır.

Bireye Saygı

Bireye saygı, çalışma yöntemlerini geliştirip iyileştirmek için tüm çalışanların bilgisine, deneyimine ve hırslarına saygı duyup bunları kullanarak oluşturulur. Yeni fikirler ve ilhamlar, Akser Elektrik`in çalışanlarının kendi becerilerini geliştirdiği günlük operasyonlardan doğar. Bu da daha yüksek kalite, verimlilik ve daha fazla iş tatmini sağlamamıza yardımcı olur.

Müşteri Odaklılık

Hedefimiz, müşterilerimizin başarılarını desteklemek için problemlerine sadece doğru ve kalıcı çözümler bulmak değil, aynı zamanda, onların yenilikçi ve güvenilir iş ortağı olmaktır.

Daima müşterilerimiz ve takım arkadaşlarımız ile uzun soluklu işbirliği kurmayı hedefleriz. Yetkinliğimiz çalışanlarımızın, tecrübeli, dürüst ve çalışkan kişilerden oluşmasıdır.

Kalite

Müşterilerin memnuniyeti ve karlılığı, Akser Elektrik`in yüksek kalitede ürünler ve servisler sunmasını gerektirir. Müşterilerin ihtiyaçlarının ayrıntılı olarak bilinmesi sayesinde Akser Elektrik, ürünlerin ve servislerinin kalitesini sürekli iyileştirir. Sapmalar, daha fazla ilerlemek için değerli bir bilgi kaynağı olarak kullanılır ve iyi oturmuş süreçlerde ele alınır.

Sonuç Odaklılık

Akser Elektrik çalışanları olarak biz; sonuç odaklı çalışan ve hedeflerini sürekli yerine getirmeyi şart kabul eden bir firmayız.

İşbirliği ve Dayanışma Kültürü Açık Fikirlilik

Beraber çalıştığımız ortaklarımızın ve müşterilerimizin daima yanlarında olmak isteklerini harfiyen yerine getirmek ve gelişen dünya pazarında kendilerini her türlü fikir ve yaratım ile bilgilendirmek.

Sorumluluk

Bütünlüğümüz daha iyi iş, daha iyi yaşam felsefesiyle sürdürülebilir geleceğe yöneliktir. Kazanımlarımızı işletmelerimizin var olduğu ve hizmet verdiği bölgelerin sosyal, kültürel, ticari ve teknolojik gelişimi için kullanırız. Bireyden fazla toplum için çalışmayı amaçlayıp toplum bilincinin önünü açan açılımların öncüsü olmayı amaçlarız. Çevreye, topluma ve insana yaptığımız her yatırımın varlığımıza ve gelişimimize olan katkısının bilinciyle topluma ve insana duyarlı davranırız.

Girişimcilik

Gayemiz, girişim ve innovasyon yoluyla büyümektir. Karar almada insiyatifi destekler ve marjinal çözümlere fırsat tanırız. Bizi farklı yapan bakış açımızın farkıdır. Bir adım öteye gitmek kollektif hedefimizdir.

HEDEFİMİZ & DEĞERLERİMİZ