HAKKIMIZDA

Akser Elektrik İstanbul`un önemli üretim ve yerleşim birimlerinden olan Kağıthane ilçesinde 850 m²`lik kapalı alanda; elektrik mühendisliği, ihale danışmanlığı, taahhüt, proje tasarım ve işletme & bakımı alanlarından hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden itibaren sürekli büyüyen firmamız; faaliyet alanları, müşteri ilişkileri, gelişen uzman kadrosu, insana, çevreye ve toplumsal değerlere verdiği önem ve tüm bu alanlardaki sınırsız enerjisiyle sektörünün çok önemli bir çözüm merkezi haline geldi.

Firmamız bugün tüm Türkiye`de profesyonelleşmiş mühendisler, teknikerler ve teknisyenlerden oluşan 50`nin üzerinde genç, dinamik, güleryüzlü ve başarılı kadrosu ile müşterilerinin tam memnuniyetini sağlamak için, büyük özveri göstererek çalışmaktadır. Ayrıca Türkiye`de yaptığımız işlerle, elektrik tesisatı uygulamalarının gelişimine büyük katkılar sağlamaktayız.

Akser Elektrik olarak projelerimizde ve uygulamalarımızda, kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik sıfır hata prensibi ile kurulan sistemin en mükemmel ve kusursuz şekilde yatırımcıya hizmet etmesi öncelikli ilkemiz olmuştur. Endüstriyel tesislerin, alış veriş merkezlerin ve binaların kısacası elektrik sistemine ihtiyaç duyan her türlü yapının, kuvvetli akım ve zayıf akım tesisat proje uygulama alanlarında Türkiye`de güvenilir bir kurum olduğunu, bitirdiği projeler ile göstermektedir. Firmamız, azimli ve özverili çalışmaları ile müşterilerinin ve iş ortaklarının güvenini kazanmıştır.

Sunduğumuz her çözümde, danışmanlık, tasarım, üretim, kurulum, işletim ve bakım zincirinin her parçasında müşteri beklentilerinin üzerinde cevap vermeyi amaçlıyoruz. Hedefimize ulaşabilmek için; bireysel mükemmellik, takım çalışması, kazandıran birliktelikler, sürekli öğrenme ve sürekli gelişim için değişim değerleri ile ilerliyoruz.

Müşterisinin beklentilerini ve sorunlarını doğru olarak algılayıp, uygun çözümleri öncelikle güvenlik ve fiyat ve kalite dengesini gözeterek üretebilen, müşterisinin sorunlarını kendi sorunu gibi sahiplenip müşteriye gösterdiği özen, sunduğu hizmetin kalitesi ve oluşturduğu ilişkideki yapıcı ve çözüm getirici yaklaşımla farklılaşan Akser Elektrik, bu yaklaşımı ile müşterisi ile kurduğu uzun vadeli ilişki boyunca müşteri memnuniyetinde sürekliliği taahhüt etmektedir.

HAKKIMIZDA